ПнВтСрЧтПтСбНд

     На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 14.08.2009, від 29.12.2009 №1238 «Про підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів», відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 12.10.2017 №453 «Про відрядження педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів області на курси при Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області у 2017/2018 навчальному році» на базі Професійно-технічного училища №8 (директор Цвірінько Р.С.) пройшов ІІ етап (підсумкова сесія) курсів, що зазначені вище, організованих Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Чернівецькій області. підсумкові заняття з слухачами провели викладачі відділу підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Шамралюк Олена Леонідівна, Ворона Юлія Володимирівна, Садова Наталія Петрівна.

  

 

 

 

     У роботі підсумкової сесії прийняли участь 73 (98,6% від загальної кількості слухачів) із 74 педагогічні працівники системи професійно-технічної освіти області, з них: 43 майстри виробничого навчання, 23 (95,8% від загальної кількості викладачів – слухачів) з 24 викладачів спеціальних дисциплін, 7 вихователів.

     Підсумкові заняття пройшли у формі захисту слухачами випускних робіт та творчих завдань. Окрім цього, слухачі дали відповіді на запитання тестів і заповнили вихідні діагностичні анкети.

  Кожен слухач отримав свідоцтво загальнодержавного зразка про довгострокове підвищення кваліфікації.

     Адміністрація та педагогічний колектив Професійно-технічного училища №8 створили для слухачів та викладачів сприятливі та безпечні умови роботи.

     І етап курсів підвищення кваліфікації отримав схвальні відгуки слухачів на адресу: навчальних закладів, на базі яких проводилися заняття; Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області; викладачів Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.