ПнВтСрЧтПтСбНд

    З метою впровадженя сучасних педагогічних технологій навчання  в навчально-виробничий процес ПТНЗ, на базіі ДПТНЗ "Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту", проведено засідання методичного об’єднання викладачів предметів «Охорона праці», «Безпека життєдіяльності» та інженерів з охорони праці професійно-технічних навчальних закладів області на тему "Сучасні педагогічні ідеї та технології навчання на уроках предмету «Охорона праці»".

     Розпочала обласний захід директор Навчально-методичного центру ПТО у Чернівецькій області Світлана Микитюк, яка зосередила увагу присутніх учасників на важливому значенні охорони та безпеки праці у професійній підготовці кваліфікованих робітничих кадрів, її проблемах та можливих шляхах вирішення.

 

 

 

 

 

 

    Про сьогодення, перспективи розвитку та специфіку навчального закладу розповів директор ДПТНЗ "Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту" Василь Ілліч Сідор. Особливу увагу присутніх було привернуто відкриттю на базі навчального закладу навчально-практичного центру з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування.

 

 

    Щодо організації роботи та забезпечення управління охорони праці в ДПТНЗ "Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту", у своїй презентації, ознайомила присутніх інженер з охорони праці, викладач предмету "Охорона праці" Людмила Іванівна Білозерова.

 

 

   Про основні напрямки співпраці педагогічних працівників та інженера з охорони праці в ДПТНЗ "Чернівецький професійний ліцей сфери послуг" поділилась, з досвіду роботи, Анна Михайлівна Федорак, інженер з охорони праці ліцею.

    Тема використання сучасних педагогічних технологій в навчально-виробничому процесі є найбільш актуальною для педагогічних працівників системи професійної освіти. Презентацію та проведення практичної вправи щодо застосування елементів методу стимулювання навчальної діяльності учнів на уроках предмету «Охорона праці», яку провела методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області Валентина Іванівна Герчук, учасники засідання сприйняли із зацікавленістю. Надалі, Валентина Іванівна, ознайомила учасників засідання обласного методичного об’єднання із вимогами нових нормативних документів та методичних рекомендацій з охорони праці та БЖД в галузі освіти.    

 

 

 

    На продовження обласного заходу, відповідно до плану роботи, було проведено засідання круглого столу на тему «Шляхи формування якісних знань з охорони праці у навчально-виробничому процесіі» під час якого учасники обласного методичного об'єднання поділились досвідом роботи проведення позаурочних заходів, розповіли про сучасні підходи до формування знань з безпеки праці та зупинили увагу на основні акценти при викладанні предмета "Охорона праці".

 

 

       Підводячи підсумки роботи обласного методичного об’єднання в 2017 році, учасники визначили основні напрямки щодо удосконалення навчального процесу з предмета «Охорона праці» та внесли пропозиції щодо плану роботи ОМО на 2018 рік.