ПнВтСрЧтПтСбНд

 На базі студії Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки відбувся вебінар викладачів інформатики ПТНЗ Чернівецької області.

 

 

 

 

На вебінарі виступили:

 - Голова методичного об’єднання Писаревська Галина Миколаївна з презентацією «Формування професійних та інформативних компетентностей шляхом впровадження методу «Веб-квестів».

 


 

- Викладач інформатики Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту Новицька Валентина Сільвестрівна з доповіддю «Формування творчої особистості шляхом впровадження проектно-орієнтованого навчання».

 


 

 

- Викладач інформатики Чернівецького професійного машинобудівного ліцею Калетник Руслан Вікторович з доповіддю «Використання прийомів навчальної діяльності, що формують в учнів інтерес до вивчення предмета, активізують їх навчально-пізнавальну діяльність».

 


 

- Викладач інформатики Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Пушкарьова Ольга Миколаївна з доповіддю «Методи і засоби формування професійних компетентностей на уроках інформатики».

 


 

    Директор Навчально-методичного центру ПТО у Чернівецькій області Микитюк Світлана Миколаївна відзначила, що теми виступів були актуальними і цікавими та привітала всіх з прийдешніми святами.

    Всі викладачі приєдналися до обговорення актуальних питань викладання інформатики.

   Матеріали виступів розміщено на сторінці блогу викладачів інформатики "Матеріали засідань методичного об'єднання".