ПнВтСрЧтПтСбНд

     На базі Професійно-технічного училища №8 відбулося чергове відкрите засідання обласного методичного об’єднання викладачів географії та економіки ПТНЗ області з проблеми «Формування мотивації пізнавальної діяльності на уроках географії та економіки через інтерактивні форми  навчання».

 

  

    Засідання відкрила директор НМЦ ПТО у Чернівецькій області С.М.Микитюк. У своєму виступі Світлана Миколаїіна наголосила на необхідності розвитку різних видів компетентностей педагогів. Світлана Миколаївна,  користуючись нагодою, відмітила плідну роботу працівників ПТУ№ 8 та вручила подяки НМЦ ПТО адміністративному та педагогічному персоналу закладу.

 


 

 

    «Прогулянку на каву» організували для учасників засідання Зозуляк І.І., голова методичної комісії кулінарного профілю, та майстри виробничого навчання Гуцул М.В.,  Дубець М.Г., та  Колмакова А.В., учні яких не тільки приготували смачний напій, але й розповіли про його історію.

   На запрошення Ютиш Н.В., голови методичного обєднання викладачів географії та економіки ПТНЗ області, продовжила засідання доктор економічних наук, завідувач кафедри маркетингу І.М.Буднікевич. Цікавими для викладачів були поради з проблеми використання кейсових технологій та моделювання ситуаційних завдань при викладанні економіки. Ірина Михайлівна презентувала викладачам економіки практичний посібник із зразками економічних задач-завдань для учнів.

 

 

 

 

 

 

 

   Викладачі ПТУ №8 поділились підходами до введення матеріалу з географії («Загальна характеристика країн Африки», викладач географії І.Ю.Палагнюк);

 - професійним спрямуванням у викладанні географії (викладач економіки Н.В.Ютиш, викладач спецдисциплін І.В.Товкач та І.Ю.Палагнюк);

   - можливостями застосування ігрових форм роботи через проведення інтелектуальних ігор, зокрема брейн-рингів. 

 


 

   Підсумки роботи підвела В.Д. Жукотинська, методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області, яка наголосила на важливості застосування кооперативного навчання у процесі викладання предметів загальноосвітньої підготовки з метою формування в учнів мотивації навчальної діяльності та відзначила високий рівень та якість підготовки засідання. Валентина Дмитрівна звернула  увагу учасників засідання на важливості співпраці педагогів через налагодження функціонування блогу викладачів географії та економіки.